Vnitřní bazén 

Součástí našeho zařízení je vnitřní bazén. Tento bazének byl speciálně navržený pro ty nejmenší, kteří si vody užijí v láskyplné náruči svého rodiče. Zábavy si užije i starší bráška či sestřička, kteří zde mají maličké brouzdaliště vybavené těmi nejzajímavějšími hračkami. Najdete zde rovněž i příjemné ochlazení po sauně. Tento bazén můžete používat v rámci členství zdarma.

 

Venkovní bazén 

Letní dovolená s koupáním už neznamená jen zájezd k moři. Dopřejte si dovolenou s venkovním bazénem vybaveným systémem přírodního čištění vod.  Bazén je vybaven a odpočinkovou zónou s lehátky. Hloubka bazénu je 1,5 m a ubytovaní hosté mohou tento bazén využívat zdarma a neomezeně v rámci členství.

Vnitřní i venkovní bazén je pouze pro členy a je zdarma v rámci členství. Podmínky členství zde

 

 

Masážní vana

Dopřáváte si rádi masáž a umíte si plnými douškami užívat chvilky, které jsou plné relaxace? Umocněte to s hydromasážní vanou. Hydromasážní vany jsou vhodné pro posílení duševní pohody a odplavení stresu, ale také mají pozitivní vliv na naše fyzické zdraví. Podporují krevní oběh, zpevňují pokožku, uvolňují svaly a zabraňují ukládání podkožního tuku. Najděte si chvíli, kdy budete relaxovat.