Milí hosté, zde naleznete veškeré důležité ifnormace, které Vás budou zajímat při příjezdu.

 

Ubytování

pro obě ubytovací zařízení je společná recepce a to v Babymlýně, kde obdržíte klíče a veškeré informace k vašemu pobytu, tedy nejen pro Babymlýn, ale i pro Babyhotel Karolínka. Adresa je Mlýnská 57, 671 03 Vranov nad Dyjí a můžete použít případně i tento odkaz na mapy.

 

Chec IN/ příjezd do ubytování  začína od 15h. Proč? To proto, abychom stihli vše přichystat, vydesinfikovat a zajistili vám dokonalý komfort, který si zasloužíte. Dejte nám prosím tedy tento čas. Děkujeme

Chec OUT/ odjezd    do 10h

 

Úhrada

při příjezdu se hradí zbylá část ubytování. Veškerá konzumace, služby spojené s ubytováním můžete čerpat na své číslo pokoje a hradí se až při odjezdu.  V den odjezdu je pro vás připravena recepce na vyúčtování od 9.30h. Kdo se chce vyhnout zbytečnému čekání, je možné si vyžádat účet již den předem na recepci. To i doporučujem vzhledem k většímu počtu hostů v sezóně. 

 

Nabídka služeb

Při příjezdu obdržíte veškeré informace u paní recepční, nicméně ty stejné uvádíme i zde, abyste byli dokonale připraveni užít si svou dovolenou v maximální míře.

 

Wellness

jistě neuškodí, když při příjezdu už budete mít představu o míře wellness služeb. K tomu vám poslouží tento odkaz.  Je to stejné jako u oblečení. Od S po XL , kdy si každý najde svou míru čerpání služeb ve wellness. 

 

Parkování

Hosté v Babyhotelu Karolínka mají parkoviště přímo před ubytováním  a je vyhrazeno pouze pro hosty Babyhotelu Karolínka. Je placené 20kč za den a počet míst odpovídá počtu pokojů. 

Hosté v Babymlýně mohou krátkodobě zaparkovat přímo u vstupu do Babymlýna, po vyložení věcí je nutné vozidlo odstavit na našem vyhrazeném parkování, které je 5min chůze od ubytování krásnou krajinou a 1min jízdy. Je to z důvodu krajinného rázu  NP.Podyjí a současně i památkové zóny, kdy zkrátka vozidla se již do těchto zón nemohou vejít při současném stavu vozidel. Současně je nezbytné zajistit i pro ostatní příjíždějící  hosty  prostor pro vyložení, aníž by omezili provoz v okolí. Prosíme  tedy  o respektování dočasného parkování. mapka parkování pod barcodem.

Barcode_parking.png

Pokud vlastníte elektromobil jste na správném místě, protože přímo u Babymlýnu je k dispozici rychlonabíječka. Více informací zde.

Za to, je vaše parkování po celou dobu zdarma a je zde dostatečná kapacita pro všechny pokoje, tedy auta.  Každé parkovací místo je trochu větší či menší. Zábavnou formou podle kytiček si tedy zvolíte , jaké máte auto a k tomu tedy kytičku a pak parkujete na své kytce.

 parking_kytičky.png

 

Provoz recepce

recepce je tedy společná pro obě zařízení a je v provozu denně od 7-19h. Po tuto dobu můžete čerpat jakékoliv občerstvení a nápoje v restauraci či na venkovních terasách. Vše lze samozřejmě čerpat na číslo pokoje a hradit až při odjezdu.