Ubytujte se v rodinném hotelu s přátelskou atmosférou. Zde najdete  místo pro zábavu i odpočinek. Jsme malé ubytovací zařízení, uzavřené pro veřejnost a je tedy plně k dispozici pouze vám. Všechny pokoje máme rekonstruované s rozdílným designem. Každý pokoj je směřován k jistému stylu a barvě. Principem je pro nás především bezpečnost a přiměřená barevnost.

Check-in je v den příjezdu od 14,00 hod (v červenci a srpnu od 15,00 hod.) do 18,30 hod. Check-out v den odjezdu je do 10,00 hod. Možnost příplatku za posunutí check-out je 500,-Kč/pokoj v případě, že je to v daný den kapacitně možné. Recepce je pro obě zařízení nově otevřena (7 - 19 hod.) v Mlýně na adrese Mlýnská 57 (1 min chůze od penzionu Karolínka, jedná se o vedlejší areál).  V restauraci Mlýna je možnost si vychutnat kávičku se zákuskem, dát si občerstvení, děti si mohou pohrát v herničce. Hosté z penzionu Karolínka mají automaticky přístup i do Mllýna. 

Všechny pokoje jsou vybaveny moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů, na základě předešlé domluvy, dodat.  Prohlédněte si fotogalerii, případně klikněte ZDE.

Čtyřlůžkový pokoj (+ přistýlka)

Pokoj pro malé námořníky

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) v středomořském stylu.

Pokoj plný kouzelných víl a skřítků

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) pro malé víly a neposedné skřítky.

Tajemství lesních a lučních kamarádů

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) navozující klid luční a lesní čistoty. Děti zde objeví spousty broučků, berušek a dalších kamarádů. 

Sluníčkový pokoj

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) prosluněný sluncem a teplem. Součástí je samostatný balkon. 

Pokoj pro malé indiány

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) pro malé indiány. Součástí je samostatný balkon.dodat. 

 

Pětilůžkový pokoj (+přistýlka)

Pokoj Safari

Příjemný pětilůžkový pokoj (+možnost přistýlky) ve stylu safari. 

Pokoj Klasik

Příjemný pětilůžkový pokoj (+možnost přistýlky) v klasickém hotelovém stylu. Pokoj je vybaven navíc MINIKUCHYŇKOU

Všechny pokoje jsou situovány do klidné části s výhledem na údolí řeky Dyje, nad níž se honosí Vranovský zámek. Některé z pokojů mají svůj balkon, zbývající mohou výhledu užívat na společné terase, popř. dvorku, který je obestavěný a nemusíte se obávat, že vám dítě vyběhne pod kola aut.