Babyklub "Sportík" nový fenomén, jak si pořádně užít přírody  s rodinou.

Vyražte s rodinkou na piknik do scenérie NP.Podyjí.  Stojí to za to...    

 

 

V rámci členství v Babyklubu "Sportík" můžete kdykoliv během pobytu užívat veškerá sportovní zařízení zobrazena níže, či jejich variace.

Jak získat členství

Členem klubu Babyhotel "Sportík"  se může stát každý. Je k tomu potřeba opravdu velmi málo… Postačí nám sdělit emailovou adresu a „NICK“, tedy přezdívku, pod kterou Vás můžeme evidovat. Pokud jste se již stali členy Babyklubu Karolínka, postačí dát souhlas k užití již poskytnutých údajů.  Žádné jiné údaje od Vás nepožadujeme v rámci ochrany osobních údajů. Současně je potřeba při pobytu uhradit jednorázový poplatek členství, který činí 600Kč.  Tento poplatek se hradí jednorázově při prvním pobytu a platí se pouze v této výši a to za celou rodinu, či rodinné příslušníky na jednom pokoji. Platnost členství nastává dnem uhrazení a trvá 1rok od svého vzniku. Tedy, přijedete-li k nám opětovně do roka, máte dosud členství platné. Pokud se rozhodnete toto členství nevyužít, vše ostatní v hotelu vyjma nabídky níže Vám je i nadále plně k dispozici.  Pokud chcete mít pocit bezpečí proti krádeži při výletech  či zničení, lze si přikoupit na recepci pojištění těchto zařízení ve výši 40,- Kč za celý pobyt. Více informací po pojištění ZDE.

Výhody členství

Jako člen klubu "Sportík"  jste oprávněni používat veškeré sportovní zařízení (viz nabídka níže) a to zcela zdarma a po celou dobu pobytu v rámci provozních hodin ubytování a případných aktuálních rezervací spolučlenů. Rezervace se přijímají  denně na recepci tak, aby byla zajištěna dostupnost pro všechny členy. Z toho důvodu není možné zařízení poskytovat mimo členství klubu. 

 K čemu členství zavazuje

Členství vás milí hosté k ničemu nezavazuje, neslouží ani k tomu, abychom sbírali osobní data a jakkoliv dále s nimi nakládali. Členství můžete odhlásit napsáním na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , kdy do předmětu uvedete ZRUŠIT Babyklub Sportík  a to kdykoliv se tak rozhodnete.

  Pánské elektrokolo a dámské elektrokolo. K panskému lze zapojit iGo, nebo kárku.

(pánské je vhodné i pro dámy, jelikož má nízký nástup a protože na dámském elektrokole  skrz nosič baterie není možné zapojovat příslušenství, nemusí maminky ztrácet naději)  Obě kola jsou vybaveny shodným systémem a jsou stejné kvalitní české značky. Dojezd je udávaný 80km, v praxi se snižuje při zapojení kárky atd. V nouzi i v případě dojítí baterie lze s koly bez většího úsilí dojet do cíle  jako se standardními koly.  Kola jsou vybaveny tlumiči a zátěžovými plášti.

 

 Nechte se hýčkat komfortem při poznávání krás Národního parku Podyjí. Zkuste si udělat piknik uprostřed přírody,  do našich kárek a vozíku dáte vše potřebné.  Děti to bude  bavit s Vámi a každý den můžete zkusit jinou variaci. Žádný kopec nebo vzdálenost už nebude tak velká. U vozíku iGo první dítě má možnost se zapojit do šlapání. Pokud ne, nic se neděje, může jen sedět. S výkonným elektrokolem už žádný příšlap nepotřetřebujete. Jde jen o zábavu a přírodu kolem. Od našeho hotelu jste 5min od krásných lesních tras.

  

  

   

 

 

 

U nás si můžete vyzkoušet NOVINKU: "iGo" 

                             

Po "boomu" kontraverzních kárek, které vyvolávají smíšené pocity ve věci bezpečnosti nebo nepohodlných sedaček, které mění nebezpečně těžiště kola je zde konečně revoluční řešení. iGo je ideální do každého terénu, je skladné na převoz, legální na cestách a naprosto bezpečné při jízdě.  A co navíc: DĚTI TO FAKT BAVÍ, mohou aktivně pomáhat se šlapáním a rodičům tak usnadnit jízdu a zvětšit třeba i rádius dojezdu.  Nově revoluční řešení pro až 4-členou rodinku bezpečné a snadné do každého terénu. Ti, kdo jednou vyzkouší, chtějí si pořídit vlastní. Doporučujeme navštívit výrobce tohoto originálního vozítka ZDE nebo případně pro více fotek z praxe a užívání facebook ZDE.  Budete mrkat (při jízdě i po).  Přijeďte si u nás vyzkoušet letošní boom cyklistiky za pár kaček. Let´s GO do iGo?     

  

Kára pro pěší turistiku

 

 

 

 

tip pro výlet na kole pro rodinu 

více info Intuitivní mapa          Popis zajímavých cyklotras   

Přímo z našeho Babyhotelu je krásná vyjíždka do Podmolí (možno navštívit místní hospůdku u rybníka) , možnost pokračovat přes Bezkov do Citonic krásnou loukou a nově vybudovanými biorybníky.(V Citonicích u rybníka možnost občerstvení v jedné hospůdce, po vyjetí na hlavní silnici možnost druhé hospody i s vařením).

Nebo z Podmolí navštívit poslední možnost shlédnout zbytek železné opony viz více info ZDE. V případě času možnost pokračovat až do věhlasných vinic Šobes. I zde možnost jídla.

Možnost využít zpět spojení CYKLOBUSU viz více info ZDE