Ačkoliv nás to trochu mrzí, o soutěž nebyl zájem. Někdy se stává,že se zkrátka dobrý nápad asi moc zesložití. A to se stalo zřejmě nám. Nezbývá, než vymyslet něco, co bude bavit a přitom nezabere příliš námahy. Tak se na nás nezlobte.

 

 

 

 

Zrodil se nám v mysli tuhle při spaní prima nápad na soutěž. Ale protože se bude jednat o kapku složitější provedení tak, aby to bylo opravdu fair play a zábavné pro všechny, potřebujeme  k tomu kapku sociální sítě.Detaily soutěže naleznete zde, ale i na našich  facebookových stránkách.    Jo  a jsme rádi, že vás máme a vlastně máme si s kým hrát. 

 

A pozor, to že běží tahle soutěž zrozená ze spánku neznamená, že jsme zrušili naší tradiční Babylotto hru pro ty, kdo už u nás již byli. Chcete vědět více? Tak klikněte ZDE a nebo Zde a nebo zde a nebo .......sem.

 

spící smajlík

 

Kdo hraje nezlobí, tak zní rada pravěká. A proto jsme se rozhodli všechny rodiče trochu zabavit.
VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O VÍKENDOVÝ POBYT včetně wellness a snídaně pro celou rodinku!
Pro velký úspěch předešlé soutěže, jsme se rozhodli, vyhlásit další, tentokrát v duchu umění. Ale nebojte, štětec i plátno nahradíte důvtipem a zoomem. Ani uši si řezat nemusíte a kýžené slávy se můžete dočkat oproti slavným světovým malířům již za svého života😂.
Tedy o co jde:
1. Být naším sledujícím na Instagramu > BabyhotelKarolínka (důvod? museli jsme vymyslet, jak uchovávat fotky, abychom do toho nemohli sami zasahovat, nebo svou nedbalostí někoho opominout a toto je způsob, který si každý soutěžící určí sám)
2. Pořídit pěknou, skvělou nebo rovnou tu nejlepší fotografii našeho hotelu nebo jeho částí a to v jakékoliv době, s lidmi, bez lidí ať je to Babyhotel Karolínka, nebo Babymlýn, vně, uvnitř, nebo ve spojitosti s nimi. Může to být klidně i detail kytky v záhoně.(ale naší kytky)😂 Zkrátka musí tam být spojitost s námi (jen prosím dbejte na dobrovolnost případných aktérů). Fotografii můžete upravit a pochopitelně to může být i taková, kterou jste u nás pořídili i dříve. Zkrátka meze se fantazii nekladou.
Co ale nesmí být na fotce?😱 Nevhodné či neslušné pozadí, či něco, co by mohlo někoho zesměšnit, či ponížit.
3. Fotku sdílejte jako příspěvek na svém profilu a označte na ni náš Instagramový profil > BabyhotelKarolinka. Zveřejněný příspěvek můžete podpořit tím, že si jej dáte do Stories.
4. Kvalita fotografie , musí být v dobré kvalitě a taková aby odpovídala standartům pro umístění na Instagram. Všeobecně se nám nelíbí určovat si přesné parametry a velikost, protože tady jde hlavně o hru a ne práci navíc.
Cílem hráče je nasbírat, pokud možno, co nejvíce lajků na svou fotografii. Tedy bude to objektivní a tvořeno skutečně jen vámi samými . Podpořit ve výhře Vás mohou tedy i ti uživatelé, kteří obrázek nepořídí, musejí však být našimi sledujícími.
ALE POZOR: Tím, že se zapojíte do soutěže dáváte souhlas k tomu, že Vaše fotografie může být námi použita pro prezentaci hotelu. Ach to GDPR.😈 Podobně jako recenze návštěvníků. Ouha, to je zkrátka taková doba a musí to tak být, tak se na nás nezlobte.
Výherce budeme losovat 31. srpna 2021 vyhlašovacím videem. A jelikož minule si nás nějaký vtipálek vytipoval a zneužil, tak prosím opravdu losování proběhne až ten den a po nikom nebudeme chtít žádné klikání, vyplňování ani osobní údaje. Pouze a jen sdělíme výherce a pokorně počkáme, než se ozve. Neozve-li se do týdne , zaurgujeme jej sami, no a pak připadně vylosujeme náhradníka a uděláme radost tak jinému.
Soutěž probíhá na Instagramu, je pouze na území České republiky, dočíst se o ni můžete však i na Facebooku. Platformy Facebook a Instagram nejsou pořadatelé soutěže. Je vyhlášena od 4. června do 31. srpna 2021 a vám přejeme šťastný hod. Vlastně štastný „blik“.👁