P1012017 1366

Sami si zvolte rozpětí svého pobytu v rámci online  rezervačního systému. Stačí zadat termín, počet osob a zobrazí ihned dostupné varianty pokojů.

Termíny  Středa-pátek jsou vždy cenově zvýhodněné! Při každém pobytu jsou snídaně a neomezený vstup do slaného bazénku během celého pobytu zdarma. 

Zaujali jsme vás? .  Pak tedy zkuste nezávazně rezervaci v systému.

 

NEZÁVAZNÁ REZERVACE POKOJE

Cena je za noc a celý pokoj včetně snídaně

pobyt zahrnuje snídani v ceně, možnost objednat si večeře.

Tak jestli je to pravé pro vás, stačí kliknout na rezervaci a najít si svůj pokoj. 

 A pokud potřebujete pomoc, tak nevadí, jsme tu pro vás od 8.30-15.30 na tel. 777 886 206 , nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    .   

Při pobytu DOPORUČUJEME : 

- Nabízíme cenově dostupné masáže.   více info ZDE

-Využijte finské sauny s ochlazovací káďí napájenou přímo z řeky.   fotogalerie ZDE

- Mega velkou vířvku jste dosud nezažili  a stojí jistě za to.

-Nechte vaření večeří na nás. i přesto, že vaříme zdravě , jsme levnější jak restaurace s nepsaným pravidlem povinnosti objednat si i předražené nápoje.  U nás je to vaše volba. Záleží nám na vás.      příklad denního menu ZDE

-Nechte se unést na pár dní kouzlem Np.Podyjí. Jste ubytování v srdci samé přírody. Vycházky s kočárkem i baťohem a nebo i jen vycházkovou obuví kolem meandrů řeky jsou ihned u hotelu.     

-Zkuste si jen tak odpoledne dát u nás kávičku a sednout si ven i v zimě a nastavit tvář Sluníčku. Veškeré výhledy máme situovány na meandry řeky Dyje a místní zámek Vranov nad Dyjí  fotogalerie ZDE

- Ikdyž máme všude wifi, zkuste načerpat sílu z přírody a přítomnosti svých blízkých. I dvě noci dokáží zázrak a nastolit klid na duši. 

 

 

 20210628 123322

 

 

            IMG 20200418 151015 

P1012029 1366                                      čas na kávu ruce