BabyLoto Karolínka je naším poděkováním pro ty, kdo nás navštívili. Vyhrát můžete 3 denní POBYT V BABYHOTELU KAROLÍNKA včetně snídaně a wellness( 2 dospělí + až 3 děti).

Každý ubytovaný má možnost ke konci pobytu vhodit ústřižek získaný na recepci do BabyLoto schránky, která je uzavřená a otevírá se jen v okamžiku slosovacího dne. Slosování probíhá v níže uvedených termínech. Každé slosování je nahráváno a celý průběh natáčen na video, které bude umístěno na youtube (odkaz bude umístěn ihned po natočení) a facebooku. Výherce je pak vždy kontaktován způsobem, který si sám zvolil a uvedl na druhé straně ústřižku.

Jak se mohu zaregistrovat? Získaný ústřižek si z druhé strany doplníte o:

-jméno a příjmení, pod kterým si přejete být zkontaktováni

-  kontakt (email nebo telefon)

uvést datum a číslo pokoje (to pro snadnější identifikaci v případě nečitelnosti údajů)

Vhozením slosovatelného ústřižku do BabyLoto Karolínka souhlasíte, v případě Vašeho vylosování, se zveřejněním jména v plné podobě, čísla pokoje s datem ubytování. To proto, abychom chránili Vaše osobní data, ale současně bylo zjevné, že výhry jsou opravdu vypláceny tak, jak jsme slíbili a sami hosté mají z pozice veřejnosti co největší možnost kontroly.

Příklad zveřejnění: Marie Nováková, pokoj 103, datum 25.7.2016

Z čeho nemusím mít obavy?

Vaše jakékoliv údaje či jméno a příjmení nás NEOPRAVŇUJE používat tyto data pro jakékoliv další sdělení reklamního charakteru či nabídek. Tedy to, co nás dnes většinově obtěžuje.  Evropa hloupne a my s ní. Nově musíme uvést jména pouze pod zkratkou do doby, než-li od dotyčného výherce získáme písemný souhlas se zveřejněním. Tedy prosíme za trpělivost, kdy uvidíte z počátku např. jen M.N, pokoj 103, datum 25.7.2016,  teprve až po obdržení souhlasu výhercem můžeme uveřejnit video z losování, to může mnohdy trvat i několik dní, než se nám podaří s výhercem spojit a získat souhlas...

Termíny slosování pro rok 2018 jsou následné: 

31.5.2018

  Výherce  M.P. pokoj 105 datum pobytu 28.4.2018. Již je získán souhlas se zprav.osob.údajů a tedy toto slosování  můžete shlédnout na  YouTube nebo Facebooku 

 25.9.2018

Výherce L.P. pokoj 101 datum pobytu 11.8.2018.  Již je získán souhlas se zprac.osob.údajů a tedy toto slosování můžete shlédnout na Facebooku.

 

11.12.2018 Výhercem se stává L.Kloudová z pobytu v temínu 26.10.2018. Jelikož již byl  získán souhlas se zprac.osob.údajů, je video na Facebooku ze slosování zpřístupněno. Blahopřejeme výherci a děkujeme za přízeň. 

 

Veškeré slosování pro rok 2019 jsou vždy zveřejněna na našem Facebooku a to jakmile je získán souhlas výherce.Termíny slosování pro rok 2019 jsou následné: 

31.5.2019 již proběhlý,odkaz zde

25.9.2019 již proběhlý,odkaz zde

11.12.2019

 

 

 

 

 

Po zveřejnění slosování Vás do 3dnů zkontaktujeme , případně můžete sami zkontaktovat nás na tel. +420 777 886 206, nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , poznáte-li se na vylosovaném ústřižku. Dárkovým poukazem na výherní pobyt si můžete samozřejmě udělat radost sami, či darovat někomu jako dárek. Poukaz jde rovněž zkombinovat s jakýmkoliv jiným pobytovým balíčkem či pobytem u nás.